مقایسه قیمت ها

عمل های جراحی

بخش جراحی عمومی در بیمارستان مادر بر پایه تمام تکنولوژیهای روز دنیا انجام می شود. دانش بالینی به روز و مهارت فنی آنها در روش ها، به مقابله با غیر معمول ترین و پیچیده ترین عملیات کمک می کند. فن‌آوری‌های پیشرفته و ابزار دقیق همراه با تکنیک‌های لاپاراسکوپی کم تهاجمی، اساس روش‌های درمانی در بخش را تشکیل می‌دهند. این بخش روش های تشخیصی متخصص و درمان جراحی را برای شرایط پیچیده و معمول ارائه می دهد. تمامی اعمال جراحی تحت نظر جراحان مجرب انجام می شود.

بخش گوش و حلق و بینی در بیمارستان مادر، مراقبت های جامعی را برای کلیه اختلالات مربوط به گوش، بینی، گلو، ناحیه سر و گردن در بیماران در هر سنی ارائه می دهد. این بخش توسط تیم حرفه ای از پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان اداره می شود که برای ارائه آخرین گزینه های درمانی به بیماران اختصاص داده شده اند. بنابراین ما می دانیم که از مراقبت های پیشرفته برای انواع مسائل بهداشتی که بر گوش، بینی و گلو تأثیر می گذارد اطمینان حاصل می کنیم.

بخش جراحی پلاستیک دارای تیمی متشکل از تکنسین ها و جراحان مجرب است که بهترین روش ها را در آخرین فن آوری برای ارائه روش های بازسازی زیبایی موثر و در عین حال کم تهاجمی دارند. برخی از روش‌های شناخته شده و موفق‌تر آن‌ها شامل لیفت صورت، جراحی زیبایی بینی، لیپوساکشن، جراحی پلک، کوچک کردن سینه، بزرگ کردن سینه، لیفت سینه، لیفت شکم و لیفت بدن است. جراحان پلاستیک و ترمیمی وسیع ترین دامنه عمل را در بین همکاران جراحی خود دارند و از سر تا پا بر روی بیماران در هر سنی عمل می کنند. جراحان پلاستیک که روزانه با طیف منحصر به فردی از نگرانی های عملکردی و زیبایی مواجه می شوند، برای هدایت عمل خود به جای مطلق گرایی، بر اصول کلی تکیه می کنند.

ما درمان جامعی را برای اختلالاتی که بر سیستم اسکلتی عضلانی تأثیر می گذارد ارائه می دهیم. این بخش در بازیابی تروما، آسیب های ستون فقرات، تکنیک های ترمیمی، تعویض مفصل مفصل، جراحی های شانه، جراحی های ظریف دست و ستون فقرات تخصص دارد. جراحان ارتوپد با حمایت تیمی از فیزیوتراپیست ها و پرستاران، تمامی موارد اورژانسی ارتوپدی و موارد پیچیده را مدیریت می کنند. این بخش مجهز به اتاق‌های عمل پیشرفته و تخت‌های کاملاً مدرن مراقبت‌های ویژه است تا به بیماران ما کمک کند تا بهبودی سریع داشته باشند.

بخش اطفال مراقبت های جامعی را از مراقبت های پیشگیرانه تا راهنمایی برای مهارت های زندگی برای نوزادان و کودکان ارائه می دهد. در حین ارائه خدمات به کودکان با شرایط پزشکی مختلف، ما رویکردی چند رشته ای را با کمک تیمی از پزشکان اطفال، جراحان اطفال، پرستاران اطفال در پیش می گیریم.

بخش چشم پزشکی در بیمارستان مادر دارای امکانات خوب و پرسنل پزشکی آموزش دیده است که به ارائه درمان برای مسائل و مشکلات مختلف چشم می پردازند. تیم بخش چشم پزشکی بیمارستان مادر شامل پزشکان و جراحان مجرب و آموزش دیده می باشد. توسط گروه اختصاصی پرستاران و تکنسین ها پشتیبانی می شود.

تیم با استعداد متخصص زنان و زایمان در این بخش، درمان جامعی را ارائه می دهد و قادر به حمایت از زنان در طول زندگی خود از دوره قبل از بارداری تا یائسگی و بعد از آن است. ما با تشخیص زودهنگام نقایص مادرزادی و شرایط ژنتیکی از طریق سونوگرافی هدفمند و ارائه مراقبت های تخصصی در چنین موارد پیچیده، به زنان باردار کمک می کنیم تا نوزادان سالمی به دنیا بیاورند. این بیمارستان کاملاً مجهز و از نظر فن آوری برای رسیدگی به کلیه ارجاعات پیچیده از سایر بیمارستان ها، حتی حاملگی های پرخطر، برخوردار است. واحد اختصاصی جنین مادر در این مرکز در ارتباط با سایر بخش های پزشکی مانند اطفال و NICU برای ارائه مراقبت های با کیفیت برای تمام مسائل مربوط به بارداری کار می کند. مراقبت های هماهنگ و حمایتی برای شرایط مختلفی ارائه می شود که بر زندگی زنان تأثیر می گذارد، از جمله ضعف کف لگن، ناباروری، سرطان های زنان، یائسگی، و بی اختیاری ادرار و غیره. طیف گسترده ای از خدمات از مراقبت های عمومی زنان گرفته تا درمان های پیچیده سرطان های زنان با کمک فناوری های بسیار پیشرفته در بخش ارائه می شود.

بخش اورولوژی در بیمارستان مادر، تشخیص، درمان و روش های جراحی پیشرفته را برای تمام مشکلات مربوط به کلیه ارائه می دهد. ما مراقبت های اورولوژیکی را برای ناباروری، اختلال نعوظ، سرطان های اورولوژی، بیماری های مادرزادی و سنگ ارائه می دهیم. پزشکان ما از تجربه و دانش ترکیبی خود برای ارائه مراقبت های تخصصی به بیماران مبتلا به سرطان و سایر مشکلات اورولوژی استفاده می کنند.

دپارتمان جراحی مغز و اعصاب طیف کاملی از مراقبت‌های جراحی مغز و اعصاب معاصر را به بیماران مبتلا به بیماری‌های عصبی مختلف که بر مغز، ستون فقرات، اعصاب و جمجمه تأثیر می‌گذارد، ارائه می‌کند. ما یک رویکرد چند رشته ای را در ارائه طیفی از خدمات، از تشخیص تا درمان جراحی بیماران مبتلا به اختلالات عصبی، اتخاذ می کنیم. ICU اختصاصی جراحی مغز و اعصاب با جدیدترین مانیتورینگ همودینامیک و تجهیزات مانیتورینگ مداوم EEG در بخش به پزشکان کمک می کند تا بهترین مراقبت ممکن را از بیماران با شرایط عصبی جزئی تا پیچیده تضمین کنند.