بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر 

بیماران بین الملل

تجهيزات بيمارستان مادر از به‌روزترين و كارآمدترين دستگاه‌ها می‌باشد

این مرکز پزشکی متعهد به ارائه خدمات بهداشتی در سطح جهانی با هزینه مقرون به صرفه است.

ما درک می کنیم که جستجوی درمان پزشکی در خارج از کشور می تواند بسیار استرس زا باشد. بنابراین بخش بین المللی بیماران در بیمارستان مادر تضمین می کند که شما نه تنها احساس می کنید که در خانه هستید، بلکه در سلامت کامل به وطن خود باز می گردید.

دستورالعمل پزشکی:

بیمار می تواند گزارش های پزشکی، تاریخچه مورد، وضعیت فعلی بالینی را برای تیم پزشکی ما ارسال کند. تیم باید با برنامه، هزینه و مدت درمان ظرف 48 ساعت از زمان دریافت بازگردد.

محل اقامت:

بیمارستان مادر با هتل‌های پنج ستاره، چهار ستاره، سه ستاره و مهمان‌خانه مطابقت دارد

جستجو در وب سایت:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بیمارستان مادر:

معرفی پزشکان

آفای دکتر شریفی

زنان و زایمان

آقای دکتر جوادی

متخصص بیهوشی

آقای دکتر جاودانی

زنان و زایمان

آقای دکتر روانبخش

جراح عمومی

آقای دکتر امینی

ارتوپدی

عمل های جراحی

 • جراحی عمومی

  بخش جراحی عمومی در بیمارستان مادر بر پایه تمام تکنولوژیهای روز دنیا انجام می شود. دانش بالینی به روز و مهارت فنی آنها در روش ها، به مقابله با غیر معمول ترین و پیچیده ترین عملیات کمک می کند. فن‌آوری‌های پیشرفته و ابزار دقیق همراه با تکنیک‌های لاپاراسکوپی کم تهاجمی، اساس روش‌های درمانی در بخش را تشکیل می‌دهند. این بخش روش های تشخیصی متخصص و درمان جراحی را برای شرایط پیچیده و معمول ارائه می دهد. تمامی اعمال جراحی تحت نظر جراحان مجرب انجام می شود.

 • اورولوژی 

  بخش اورولوژی در بیمارستان مادر، تشخیص، درمان و روش های جراحی پیشرفته را برای تمام مشکلات مربوط به کلیه ارائه می دهد. ما مراقبت های اورولوژیکی را برای ناباروری، اختلال نعوظ، سرطان های اورولوژی، بیماری های مادرزادی و سنگ ارائه می دهیم. پزشکان ما از تجربه و دانش ترکیبی خود برای ارائه مراقبت های تخصصی به بیماران مبتلا به سرطان و سایر مشکلات اورولوژی استفاده می کنند.

 • جراحی پلاستیک

  بخش جراحی پلاستیک دارای تیمی متشکل از تکنسین ها و جراحان مجرب است که بهترین روش ها را در آخرین فن آوری برای ارائه روش های بازسازی زیبایی موثر و در عین حال کم تهاجمی دارند. برخی از روش‌های شناخته شده و موفق‌تر آن‌ها شامل لیفت صورت، جراحی زیبایی بینی، لیپوساکشن، جراحی پلک، کوچک کردن سینه، بزرگ کردن سینه، لیفت سینه، لیفت شکم و لیفت بدن است. جراحان پلاستیک و ترمیمی وسیع ترین دامنه عمل را در بین همکاران جراحی خود دارند و از سر تا پا بر روی بیماران در هر سنی عمل می کنند. جراحان پلاستیک که روزانه با طیف منحصر به فردی از نگرانی های عملکردی و زیبایی مواجه می شوند، برای هدایت عمل خود به جای مطلق گرایی، بر اصول کلی تکیه می کنند.

 • ارتوپدی

  ما درمان جامعی را برای اختلالاتی که بر سیستم اسکلتی عضلانی تأثیر می گذارد ارائه می دهیم. این بخش در بازیابی تروما، آسیب های ستون فقرات، تکنیک های ترمیمی، تعویض مفصل مفصل، جراحی های شانه، جراحی های ظریف دست و ستون فقرات تخصص دارد. جراحان ارتوپد با حمایت تیمی از فیزیوتراپیست ها و پرستاران، تمامی موارد اورژانسی ارتوپدی و موارد پیچیده را مدیریت می کنند. این بخش مجهز به اتاق‌های عمل پیشرفته و تخت‌های کاملاً مدرن مراقبت‌های ویژه است تا به بیماران ما کمک کند تا بهبودی سریع داشته باشند.

 • اطفال

  بخش اطفال مراقبت های جامعی را از مراقبت های پیشگیرانه تا راهنمایی برای مهارت های زندگی برای نوزادان و کودکان ارائه می دهد. در حین ارائه خدمات به کودکان با شرایط پزشکی مختلف، ما رویکردی چند رشته ای را با کمک تیمی از پزشکان اطفال، جراحان اطفال، پرستاران اطفال در پیش می گیریم.